neybl.lv


19.05.06. Pasniegs balvas skolēniem, kuri veiksmīgi piedalījās kampaņā “Nesmēķējošā klase”
Trešdien, 24. maijā plkst. 15.00 tiks pasniegtas balvas skolēniem, kuri veiksmīgi piedalījās kampaņā “Nesmēķējošā klase”.

Šoruden Latvijas vispārizglītojošo skolu 7.un 8.klašu skolēni tika aicināti iesaistīties starptautiskā pretsmēķēšanas kampaņā “Nesmēķējošā klase”, kuras laikā no 2005.gada 1.novembra līdz 2006.gada 30.aprīlim neviens no projekta dalībniekiem nesmēķēs.

Kampaņā bija pieteikušās 542 klases no visiem Latvijas reģioniem, tajā skaitā no Daugavpils un Daugavpils rajona 53 klases. Veiksmīgi sešus mēnešus ilgo pārbaudījumu izturēja tikai septiņas klases no Daugavpils un 8 klases no Daugavpils rajona.
Kopumā Latvijā pusgada laikā izstājās no projekta 65 klases, jo kāds no klases skolēniem bija atsācis vai sācis smēķēt. 357 klases tika atskaitītas no turpmākās dalības projektā, jo nepildīja projekta līgumā noteikto prasību – noteiktā termiņā atsūtīt atskaiti par to, vai joprojām visi klases bērni nesmēķē.
Viena no 122 klasēm, kuras veiksmīgi tika līdz projekta beigām - Jelgavas 1.sanatorijas internātpamatskolas 8.klase - vinnēja ceļojumu uz ūdens atrakciju parku “Serēna”. Šī klase piedalīsies arī izlozē par galveno starptautisko balvu – ceļojumu uz Portugāli.
Veselības veicināšanas valsts aģentūra visas klases, kuras tika līdz kampaņas finālam, apbalvo ar atzinības rakstiem un visus 2212 skolēnus ar nozīmītēm, uz kurām ir kampaņas simbolika – salauzta cigarete.
Uz noslēguma pasākumu Daugavpils pilsētas Domes Etniskajā centrā
tiek aicināti nesmēķējošo klašu pārstāvji un klašu audzinātāji. Pasākumā tiks izsniegti diplomi un nozīmītes.
Aicinām piedalīties šajā pasākumā!

Informāciju sagatavoja
Veselības veicināšanas valsts aģentūras
Reģionālā koordinatore
Irēna Kuņicka
9123775, vvc@dau.lv

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha